Oyun Konsolu Satış Talep Formu

Oyun Konsolu Satış Talep Formu

Fiyat almak için; aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz. Merak etmeyin, gereksiz sorularla vaktinizi almayacağız :).

Fiyat konusunda uzlaştıktan sonra söz konusu ürünü “2034654551412” kodunu kullanarak Aras Kargoya teslim etmeli ve bize ulaştırmalısınız veya isterseniz mağazamıza kendiniz getirebilirsiniz. Cihaz elimize ulaşıp teknik ekibimiz tarafından kontrolü yapıldıktan sonra, beyan edilenden farklı bir durum söz konusu değilse uzlaşılan tutar hesabınıza aktarılacaktır, mağazamıza geldiyseniz elden teslim edilecektir. Beyan edilenden farklı bir durum varsa sizinle iletişime geçilerek yeniden değerlendirilecektir.

Cihazı gönderirken gönderici iletişim bilgilerini, neden gönderdiğinizi ve paranın aktarılmasını istediğiniz hesap bilgilerini not olarak eklemeniz işleri sizin ve bizim açımızdan hızlandıracaktır. Eksik bilgilerle gönderilen cihazlar için sonuca ulaşmak daha uzun zaman almaktadır.

UYARI: Cihazı kargoya verirken taşıma sırasında zarar görmeyeceğinden emin olacak şekilde paketleme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kargoda zarar gören ürünlerin hasarı göndericisine aittir. Ürünlere ödeme yapabilmemiz için beyan edildiği gibi sağlam bir şekilde elimize ulaşmalıdır.

Şimdi Ara Canlı Yardım