KATEGORİLER

Royal Konsol İstasyonu Youtube'da

Royal Konsol İstasyonu Youtube'da

Yazar: Royal Okunma: 7650 Yayın Tarihi: 07 Jul 2023

En çok merak edilen playstation, xbox, nintendo tamir videoları burada

Devamını Oku

Eski Oyun Konsolunuzu Bize Satın: PS5, Xbox Series X ve Nintendo Switch ile Yeni Bir Adım Atın!

Yazar: Royal Konsol İstasyonu Okunma: 7927 Yayın Tarihi: 18 May 2023

Eski oyun konsolunuzu yenisiyle değiştirin. PS4-PS5 Takas, Xbox One - Xbox Series X takas

Oyun dünyasında sürekli yeniliklerle karşılaşırken, eski oyun konsolunuzu güncel tutmak bazen zor olabilir. Ancak, endişelenmeyin! İşte tam da bu noktada devreye giriyoruz. Oyun konsolunuzu bize satabilir ve yeni bir adım atabilirsiniz. Sadece eski konsolunuzu bize teslim edin ve size kolaylık ve güvenle yeni bir oyun deneyimi sunalım.

Devamını Oku

Profesyonel PlayStation Tamiri: Hızlı, Güvenilir ve Uygun Fiyatlarla

Profesyonel PlayStation Tamiri: Hızlı, Güvenilir ve Uygun Fiyatlarla

Yazar: Royal Konsol İstasyonu Okunma: 8020 Yayın Tarihi: 18 May 2023

Oyun dünyasının en sevilen konsollarından biri olan PlayStation, zaman içinde arızalarla karşılaşabilir ve tamir ihtiyacı doğurabilir. İşte bu noktada, uzman ekibimizle devreye giriyoruz. PlayStation tamiri konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız, arızalı konsolunuzun sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için burada.


Ayrıca, PlayStation tamir parçalarının da ithalatçısı olarak, tüm tamir işlemlerimizde yüksek kaliteli parçaları kullanmaktayız. Böylece, konsolunuzun tamirinde güvenilirlik ve performansı bir arada sunuyoruz.


Oyun deneyiminizi kesintiye uğratmadan, en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Sizin için doğru çözümleri bulmak, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman ekibimizle iletişime geçin. PlayStation tamiri konusunda bize güvenebilirsiniz.

Devamını Oku

Oyun Konsollarınızı Değerinde Alıyoruz

Oyun Konsollarınızı Değerinde Alıyoruz

Yazar: Royal Okunma: 21217 Yayın Tarihi: 01 May 2020

Cihazınızı değerlendirmeye almamız için; whatsapp hattımızdan bize ulaşın, kasa model bilgisi, hafıza kapasitesi, orijinal oyun kolu sayısı, kutulu oyun durumu, kozmetik durumu ve yanındaki harici aksesuarların bilgisini yazarak bize cihazın ve yanındaki ürünlerin görsellerini iletin. Detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Oyun Konsol Takas

Oyun Konsol Takas

Yazar: Royal Okunma: 21156 Yayın Tarihi: 01 May 2020

Elinizde bulunan, artık kullanmadığınız veya daha yeni modeline geçmek istediğiniz oyun konsollarını takasta kullanabilirsiniz. Bu durumlarda istediğiniz konsol modelini belirlemeniz yeterli. Oyun konsolunuzun özelliklerini bize iletip fiyat aldıktan sonra o fiyat üzerinden sizin getirdiğiniz ürünlerin fiyatını düşerek alım yapabilirsiniz.
Aşağıda belirtilen detayları bize belirtmeniz takasta belirlenen fiyatı netleştirmek için yararlı olacaktır.

Devamını Oku

Nintendo Switch Yüklenebilir Oyunlar Listesi

Nintendo Switch Yüklenebilir Oyunlar Listesi

Yazar: Royal Okunma: 18226 Yayın Tarihi: 30 Apr 2020

Dünyanın en güçlü oyun konsollarından biri olarak görülen Nintendo Switch cihazlarının bazı modellerine, çeşitli yazılımlar vasıtasıyla oyun yüklenebiliyor. Bu tarz bir işlem yapılması halinde güncelleme yapılmadığı sürece sorunsuz şekilde oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Güncelleme yapmamak adına internete bağlamamak daha güvenli olacaktır. Nintendo switch satın almak, oyun yükletmek ve işlem detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yazar: Royal Okunma: 8969 Yayın Tarihi: 25 Apr 2020

Satış yaptığımız platformlar üzerinden sıklıkla sorulan soruların ve cevaplarının yer aldığı bir yardımcı rehber hazırlama gereği duyduk. İlk başta “acaba satın aldığım üründe sorun mu var?” diye düşündüren, sonrasında hızlıca çözülebilecek birkaç sorunun cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Xbox 360 Yüklenebilir Oyunlar Listesi

Xbox 360 Yüklenebilir Oyunlar Listesi

Yazar: Royal Okunma: 10740 Yayın Tarihi: 22 Apr 2020

İşte Oyunlarımızın Yazılı Listesi

Aradığınız oyunu Ctrl+F yazıp aratarak da bulabilirsiniz. XBOX ‘ınızın hafıza kapasitesine göre hesap yapabilmeniz için yanında oyunların kapladıkları alanları da belirttik.

Devamını Oku

Playstation 4 Oyun Yükleme 5.05

Playstation 4 Oyun Yükleme 5.05

Yazar: Royal Okunma: 33584 Yayın Tarihi: 14 Oct 2016

Aradığınız oyunu Ctrl+F yazıp aratarak da bulabilirsiniz. PS4’ünüzün hafıza kapasitesine göre hesap yapabilmeniz için yanında oyunların kapladıkları alanları da belirttik.

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Şimdi Ara Canlı Yardım