Hakkımızda

Hakkımızda


Royal Konsol İstasyonu 2013 yılında İstanbul Büyükçekmece’de oyun salonu olarak kurulmuştur. 2014 yılından itibaren oyun konsolları, konsol oyunları, konsol aksesuarları ve yedek parçaları kategorilerinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekip olarak çalışmaktayız. Genç bir ekibimiz var ve öncelikli hedefimiz yüksek kar oranı değil, yüksek müşteri memnuniyetidir.


Oyun konsolu ve konsol oyunları satış/takas noktamız Büyükçekmece Royal Konsol İstasyonu'nda her zaman uygun fiyat garantisi ve uygun takas ücretleriyle hizmetinizdedir. İşletmemiz resmi tatiller ve hafta sonları da dahil yılın 365 günü açıktır.

Royal Konsol İstasyonu Büyükçekmece çarşı içerisinde, Atirus durağına 2 dk mesafededir. Mağazamıza gelerek isterseniz konsol veya oyun satın alabilir, isterseniz oyun salonumuzda istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.


Konsol ve konsol
oyunlarımız ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı orijinal, kontrol edilmiş, sağlam ve çalışan durumdadır.


0212 881 68 18
WhatsApp: 0531 245 56 36
info@royalkonsol.com


Oyun ve konsol takası yapıyoruz, mevcut ürünlerinizin değerlendirilmesi için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Takas için kontrolünü yapmamız için öncelikle ürününüzü bize ulaştırmalısınız.


15:00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün, 15:00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş gününde kargoya verilir. Özenle paketlenerek adresinize ulaşması sağlanır. Anlaşmalı kargomuz vardır.


Şimdi Ara Canlı Yardım