Oyun Konsollarınızı Değerinde Alıyoruz
Oyun Konsollarınızı Değerinde Alıyoruz

Oyun Konsollarınızı Değerinde Alıyoruz

Yazar: Royal Okunma: 23893 Yayınlanma Tarihi 01 May 2020 Yorum: 0

CİHAZINIZI NAKİTE ÇEVİRMEK İÇİN; Bize Ulaşın 0531 245 56 36

Satmak istediğiniz oyun konsolu hakkında ne kadar net ve detaylı bilgi verilirse fiyatlandırma daha doğru olacaktır. Genelde bize gelen mesajlarda “Ps3 kaça alırsınız” “Ps4 Kaça alırsınız “ gibi sorular detaylı olmadığı için bizimde net fiyat vermemiz mümkün olmuyor. Bu sebeple aşağıda belirtilen detayları belirtmeniz halinde hızlı ve net fiyat teklifimizi size ulaştırabiliriz.

Aşağıdaki yazıyı okuyup telefonla ulaşabilirsiniz.

Kasa model durumu: Cihazlar çıktıkları tarihlere göre farklı kasa tiplerine ayrılmışlardır. Cihazınızın hangi kasa/model olduğunu bilmiyorsanız internetten bakarak, görsellerden karşılaştırarak bulabilirsiniz.

Hafıza Kapasitesi: Cihazınızın harddisk kapasitesi fiyatlandırmaya etki eden unsurdur. Kapasitenizi öğrenmek için cihazının ayarlar bölümünden depolama/kapasite/hafıza gibi seçeneklerden kapasite durumuna bakabilirsiniz. Harddiskiniz kullanım süresine, voltaj kayıplarına ve harici dış etkenlere bağlı olarak zarar görmüşse cihazda donma, kasma, yavaş çalışma gibi durumlar meydana gelebilir. Cihazınız bize ulaştığında harddiskinizin sağlık durumu ölçülmektedir. Eğer zarar görmüş ve kullanıma etki edecek şekildeyse, harddisksiz (hafıza kapasitesi yok) olarak değerlendirilir. Zarar görmüş harddisk talep ederseniz size geri verilir.

Oyun kolu/Gamepad: Cihazlarınıza ait kol sayısı, çalışma durumu, orijinalliği, varsa arızası belirtilmelidir. Orijinal olmayan kumandaları değerlendirmeye almıyoruz.

Oyun durumu: Yanında bulunan Kutulu Oyun Cd’lerinin adlarını belirtmeniz gerekir. Cd’lerde çalışmayı etkileyecek çizikler olması durumunda, sorunlu olan CD’ler alınmamaktadır. Cihazların içerisinde var olan “Dijital” formattaki oyunlar fiyatı etkilememektedir. Bize cihazınızı gönderirken, isterseniz hesabınızı sıfırlayabilirsiniz.

Kozmetik: Cihazda deformasyonlar mevcutsa; kırık, çizik, göçük, yanık, boya vs. bunları bize iletmeniz sorun olan bölgenin detaylı fotosunu bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Harici Aksesuarlar: Cihazın yanında harici bir aksesuar veya donanımı varsa ve onu da birlikte satmak istiyorsanız harici olarak “HDD” “Klavye Mouse aparatı” “Gözlük “ “Move “ “Gitar seti” gibi ürünleri bize iletmeniz fiyatı arttıracaktır. Aksesuarlarda da yalnızca orijinal olanlar değerlendirmeye alınacaktır.

Görsel: Yukarıda yazdığımız özelliklerle birlikte satmak istediğiniz ürünlere ait görselleri de bize iletirseniz hızlı bir şekilde fiyat verilecektir.

Örnek 1;

"Merhaba,

 • Playstation 4 Standart kasa
 • 500 Gb
 • 2 orijinal kol (biri yıpranmış ama çalışıyor)
 • Uncharted 4, GTA 5 ve PES2018 kutulu oyunları
 • Kasada çizikler var, vuruk kırık yok
 • 1 adet PS4 V1 kamera
 • + ürüne ait fotoğraflar

Satmak istiyorum, fiyat verirseniz sevinirim."

Örnek 2

"Selam,

 • Playstation 3 Slim kasa
 • 320 GB
 • 1 orijinal kol (temiz durumda)
 • GTA 5 ve Blur kutulu oyunları
 • Kasa temiz durumda
 • Ekstra aksesuar bulunmuyor
 • +ürüne ait fotoğraflar

Nakite dönüştürmek istiyorum lütfen fiyat verin."

Şeklinde bize iletmenizi rica ederiz.

Fiyat almak için; info@royalkonsol.com adresimize veya BURAYA tıklayarak 0531 245 56 36 WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Fiyat konusunda uzlaştıktan sonra söz konusu ürünü “2034654551412” kodunu kullanarak Aras Kargoya teslim etmeli ve bize ulaştırmalısınız veya isterseniz mağazamıza kendiniz getirebilirsiniz. Cihaz elimize ulaşıp teknik ekibimiz tarafından kontrolü yapıldıktan sonra, beyan edilenden farklı bir durum söz konusu değilse uzlaşılan tutar hesabınıza aktarılacaktır, mağazamıza geldiyseniz elden teslim edilecektir. Beyan edilenden farklı bir durum varsa sizinle iletişime geçilerek yeniden değerlendirilecektir.

Cihazı gönderirken gönderici iletişim bilgilerini, neden gönderdiğinizi ve paranın aktarılmasını istediğiniz hesap bilgilerini not olarak eklemeniz işleri sizin ve bizim açımızdan hızlandıracaktır. Eksik bilgilerle gönderilen cihazlar için sonuca ulaşmak daha uzun zaman almaktadır.

UYARI: Cihazı kargoya verirken taşıma sırasında zarar görmeyeceğinden emin olacak şekilde paketleme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kargoda zarar gören ürünlerin hasarı göndericisine aittir. Ürünlere ödeme yapabilmemiz için beyan edildiği gibi sağlam bir şekilde elimize ulaşmalıdır.

Yorumlar
Yorum yaz
Şimdi Ara Canlı Yardım