Oyun Konsol Takas
Oyun Konsol Takas

Oyun Konsol Takas

Yazar: Royal Okunma: 28643 Yayınlanma Tarihi 01 May 2020 Yorum: 0

OYUN KONSOLLARI TAKASI

Elinizde bulunan artık kullanmadığınız veya daha yeni modeline geçmek istediğiniz oyun konsollarını takasta kullanabilirsiniz. Bu durumlarda istediğiniz konsol modelini belirlemeniz yeterli. Oyun konsolunuzun özelliklerini bize iletip fiyat aldıktan sonra o fiyat üzerinden sizin getirdiğiniz ürünlerin fiyatını düşerek alım yapabilirsiniz.

Şunu da belirtmekte fayda var, illa ki düşük modelden yüksek modele değil, çeşitli sebeplerle daha yeni model konsoldan bir önceki modele geçiş yapmak da isteyebilirsiniz. Bu durumlarda hem istediğiniz konsolu alıp hem de üzerine para bile kazanabilirsiniz. Veya Playstation’dan Xbox’a, Xbox’tan Nintendo’ya geçiş yapmak için de takas işlemini kullanabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen detayları bize belirtmeniz takasta belirlenen fiyatı netleştirmek için yararlı olacaktır.

Takasa girmek istediğiniz oyun konsolunuzun;

Kasa model durumu: Cihazlar çıktıkları tarihlere göre farklı kasa tiplerine ayrılmışlardır. Cihazınızın hangi kasa/model olduğunu bilmiyorsanız internetten bakarak, görsellerden karşılaştırarak bulabilirsiniz.

Hafıza Kapasitesi: Cihazınızın harddisk kapasitesi fiyatlandırmaya etki eden unsurdur. Kapasitenizi öğrenmek için cihazının ayarlar bölümünden depolama/kapasite/hafıza gibi seçeneklerden kapasite durumuna bakabilirsiniz. Harddiskiniz kullanım süresine, voltaj kayıplarına ve harici dış etkenlere bağlı olarak zarar görmüşse cihazda donma, kasma, yavaş çalışma gibi durumlar meydana gelebilir. Cihazınız bize ulaştığında harddiskinizin sağlık durumu ölçülmektedir. Eğer zarar görmüş ve kullanıma etki edecek şekildeyse, harddisksiz (hafıza kapasitesi yok) olarak değerlendirilir. Zarar görmüş harddisk talep ederseniz size geri verilir.

Oyun kolu/Gamepad: Cihazlarınıza ait kol sayısı, çalışma durumu, orijinalliği, varsa arızası belirtilmelidir. Orijinal olmayan kumandaları değerlendirmeye almıyoruz.

Oyun durumu: Yanında bulunan Kutulu Oyun Cd’lerinin adlarını belirtmeniz gerekir. Cd’lerde çalışmayı etkileyecek çizikler olması durumunda, sorunlu olan CD’ler alınmamaktadır. Cihazların içerisinde var olan “Dijital” formattaki oyunlar fiyatı etkilememektedir. Bize cihazınızı gönderirken, isterseniz hesabınızı sıfırlayabilirsiniz.

Kozmetik: Cihazda deformasyonlar mevcutsa; kırık, çizik, göçük, yanık, boya vs. bunları bize iletmeniz sorun olan bölgenin detaylı fotosunu bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Harici Aksesuarlar: Cihazın yanında harici bir aksesuar veya donanımı varsa ve onu da birlikte satmak istiyorsanız harici olarak “HDD” “Klavye Mouse aparatı” “Gözlük “ “Move “ “Gitar seti” gibi ürünleri bize iletmeniz fiyatı arttıracaktır. Aksesuarlarda da yalnızca orijinal olanlar değerlendirmeye alınacaktır.

Görsel: Yukarıda yazdığımız özelliklerle birlikte satmak istediğiniz ürünlere ait görselleri de bize iletirseniz hızlı bir şekilde fiyat verilecektir.

Yeni almak istediğiniz oyun konsolunun;

Öncelikle Sıfır mı 2. El mi istediğinizi, cihaz adı ve modeli, hafıza kapasitesi, kol sayısı, yanında almayı düşündüğünüz oyunları kısaca yazarsanız aradaki fiyat farkını size bildirebiliriz.

Örnek 2

“Selam,

Takas yapmak istiyorum,
Playstation 3
Slim kasa
320 GB
1 orijinal kol (temiz durumda)
GTA 5 ve Blur kutulu oyunları
Kasa temiz durumda
verip, yerine

PS4 Slim kasa, 2 kollu, 500 GB, Gta 5 ve Battlefield 1 oyunu almak istiyorum, lütfen fiyat verin.”

Şeklinde bize iletmenizi rica ederiz.

Fiyat almak için; info@royalkonsol.com adresimize veya BURAYA tıklayarak 05312455636 WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Takas fiyatı konusunda uzlaştıktan sonra söz konusu ürünü “403392425” kodunu kullanarak MNG Kargoya teslim etmeli ve bize ulaştırmalısınız veya isterseniz mağazamıza kendiniz getirebilirsiniz. Takas farkı için anlaştığımız tutarı ödeyip yeni konsolunuzu alabilirsiniz.

Eğer kendiniz getirmeyip kargo ile gönderecekseniz, gönderirken gönderici iletişim bilgilerini, neden gönderdiğinizi kısaca not olarak eklemeniz işleri sizin ve bizim açımızdan hızlandıracaktır. Eksik bilgilerle gönderilen cihazlar için sonuca ulaşmak daha uzun zaman almaktadır.

UYARI: Cihazı kargoya verirken taşıma sırasında zarar görmeyeceğinden emin olacak şekilde paketleme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kargoda zarar gören ürünlerin hasarı göndericisine aittir. Ürünlere ödeme yapabilmemiz için beyan edildiği gibi sağlam bir şekilde elimize ulaşmalıdır. Aynı şekilde biz de size gönderirken kendi paketlediğimiz üründen kendimiz sorumlu oluyoruz.

Yorumlar
Yorum yaz
Şimdi Ara Canlı Yardım