Nintendo Switch - Yeni Nesil El Konsolu
Nintendo Switch - Yeni Nesil El Konsolu

Nintendo Switch - Yeni Nesil El Konsolu

Yazar: Royal Okunma: 55585 Yayınlanma Tarihi 08 Oct 2016 Yorum: 0

NINTENDO SWITCH OYUN KONSOLU

Tüm dünyada çok sevilen fakat ülkemizde hakettiği değeri henüz bulamamış olan Nintendo Switch şimdiden bizim de en sevdiğimiz oyun konsolu haline geldi. Tüm parçaların birbirinden ayrılarak tek tek ve diğer parçalarla uyumlu olarak çalışabilmesi çok aktif bir deneyim sağlıyor. Bu konsol çok farklı bir deneyim sunuyor; konsol dock ile hem TV‘de hem de tablet modu sayesinde elde oynanabiliyor. Taşınabilirlik ve aynı zamanda sabitlenme özelliği bulunması kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. 


Nintendo oyun konsolunun sahip olduğu konforlu ve hassasiyet seviyesi yüksek, insan hareketini algılayan harekete duyarlı oyun kolları sayesinde sadece oturararak değil fiziksel hareketlerimizle de oyuna dahil olabiliyoruz. Yüksek çözünürlükteki filmler izlenebiliyor, internete bağlanılabiliyor ve yüksek kalitede müzik dinlenebiliyor. Özel olarak tasarlanan Nvidia Tegra GPU işlemcisine sahip olan Nintendo Switch, 2,5 -6-5 saat aralıklarındaki pil ömrü ile dikkat çekiyor. Oynanan oyuna göre pil ömrü değişen konsol, USB Type- C portu ile şarj ediliyor.

Konsolun iki yanına takılabilen ve Joy-Con olarak adlandırılan oyun kolları 2 ayrı kişinin oynayabileceği 2 farklı kol olarak kullanılabiliyor. İki arkadaşın herhangi bir ekstra aparata ihtiyaç duymadan karşı karşıya geçip Joy-Con’ları raket gibi kullanarak tenis oynayabileceği veya kılıç gibi kullanarak birbirine meydan okuyabileceği Xbox Kinect oyunlarına benzer hareketli çok çeşitli oyunları bulunuyor.Kutu içeriğinde bulunan kol aparatını kullanarak da 2 kolu birleştirip tek kol haline getirip tek kişilik oyunları daha konforlu şekilde oynayabiliyoruz. Oyun deneyimini arttırmak için üretilen ekstra tenis raketi, direksiyon gibi aparatları da kullanarak eğlenceyi arttırabiliyorsunuz. Bu aparatlar zorunlu değil, sadece gerçekçiliği arttırmak için. Herhangi bir elektronik aksamları bulunmadığı için gayet uygun fiyatlara alınabiliyor, bu yüzden denemeye değer. 

Joy-Conları konsolun iki yanına taktığımızda ise dokunmatik, hareketli oyunlara duyarlı ve diğer el konsollarına oranla oldukça büyük ekranlı ve  bir el konsolumuz oluyor. 

Nintendo’nun Super Mario Odyssey, Splatoon 2, Mario + Rabbids Kingdom Battle, Mario Party, ve Mario Kart 8 Deluxe  sadece Switch’te var olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild gibi özel oyunları ise aile veya arkadaşlar ile oynanmak için birebir. 

Paket İçeriği; 
Nintendo Switch 6.2 INC Konsol 
2 Adet Joy-Con Kablosuz Oyun Kumandası 
1 Adet Nintendo Switch Dock 
1 Adet Joy-Con Grip 
Nintendo Switch AC Şarj Adaptörü Türkiye girişli! 
1 Adet Nintendo HDMI Kablo 
2 Adet Joy-Con Straps Bileklik 

İstersen e-ticaret kanallarımız üzerinden sipariş et, istersen telefon numaralarımızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geç aynı gün içinde kargolayalım.

Nintendo Switch’in var ve satmayı düşünüyorsan, bizimle iletişime geçersen makul fiyatlarla konsol alışı yaptığımızı da unutma.

Tüm konsol oyunları ve cihazlar satış noktamız Büyükçekmece Royal Konsol İstasyonu her zaman uygun fiyat garantisi ve uygun takas ücretleriyle hizmetinizdedir.

Konsol ve konsol oyunları ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.

Royal Konsol İstasyonu Büyükçekmece çarşı içerisinde, Atirus durağına 2 dk mesafededir.

Yorumlar
Yorum yaz
Şimdi Ara Canlı Yardım