Hakkımızda

ROYAL KONSOL İSTASYONU

2014 yılının Haziran ayında 10 masalı bir PS3 Cafe olarak Büyükçekmece’de faaliyete başlayan işletmemiz, şu anda 15 PS4, 9 PS3 masası, Amerikan Bilardo, Langırt, 2 adet Logitech G27 ve G29 yarış simülasyonu, nostalji atari oyunları ve eğlence ve konforu bir arada yaşamanız için daha bir çok hizmeti ile Büyükçekmece’nin sevilen oyun salonu olarak faaliyet göstermektedir.

Cafe hizmetlerinin yanısıra Playstation 3 – 4 oyun satış – takas, PS3 – PS4 – Xbox 360 oyun yükleme, Playstation ve Xbox oyun konsollarının ve aksesuarlarının sıfır ve ikinci el satışı gibi ihtiyaç duyulan konulara da yönelmiştir.

Ayrıca konsol tamir ve bakım hizmeti; Playstation 3- 4, Xbox konsol ve kolları tamiri iş yerimizde yapılmaktadır.

Oyun salonu kurulumu, PlayStation Cafe açılışı için gerekli ekipmanların sağlanması ve PS Cafe danışmanlığı da yapmaktayız. Türkiye çapında birçok ilde bizim danışmanlığımızla ve ekipmanlarımızla açılmış oyun salonlarımız mevcuttur.

Büyükçekmece Royal Konsol İstasyonu…

İşletmemiz günlük karlar ile değil uzun süreli hizmet ilişkileri ile ilgilenmektedir. Bu nedenle öncelikli hedefimiz daima müşteri memnuniyetidir. Bu konuda elimizden geleni fazlasıyla yapmaktayız. Her işin ardından aldığımız olumlu geri dönüşler ve mutlu ayrılan insanlar bizim en değerli yatırımımızdır.

Huzurlu, keyifli, rahat bir ortamda dilediğiniz oyunu oynayarak bir ev sıcaklığında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyun takası yapabilir, Playstation ya da Xbox konsolunuza oyun yükletebilir veya içi oyun yüklü konsollarımızdan satın alabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorum Metni