PS3 KIRMA – MULTİMAN – CFW

MULTİMAN- CFW; Playstation 3’lere oyun yüklenebilmesi için yapılan işlem ve kullanılan yazılımdır.

PS3’e Multiman kurulabilmesi için öncelikle cihazın modelinin 3000’in altında ve  data kodlarının uyumlu olması gerekmektedir. Eğer model kırılmaya müsait ise cihazın içi açılarak çipli bir işlem yapılır ve cihaz kırılmış olur. Ardından sisteme Multiman yazılımı kurulur ve kırılan bu cihaza artık harddiskten oyun yüklenebilir.

Bu işlemde cihazınızın içi açılarak Flashınıza işlem uygulanarak cihazınıza yazılımsal olarak müdahale edilebilecek duruma getirilir.

Oyun yükleyebilmek için PS3’ün yeterli hafızası olması gerekmektedir. Harici harddisk kullanılarak da oyunlar oynanabilir.Eğer bu imkanlara sahip değilseniz iş yerimizde HDD’nizi yükseltme işlemi yapabiliriz.

Multimanlı PS3 ile internete bağlanıp online oynamak istiyorsanız çeşitli programlar kullanmanız gerekmektedir.Ban riskine ve yanlış bir güncelleme ile cihazı orijinal hale getirme ihtimaline karşın biz tavsiye etmiyoruz. İnternete bağlanılmadığı sürece cihazınızda kurduğumuz sistem bozulmaz. İnternete bağlanan kişiler sorumluluğunu kendi üstlenir.

  • Bu geniş oyun arşivinde yer alan oyunları kırılmış cihazınıza veya getirdiğiniz harici harddiskinize yükleyebiliriz.

  • PS3’ünüz kırılabilir modelse ama kırılmamışsa önce kırdırıp ardından oyun seçip yükletebilirsiniz.

  • Bizden kırık cihaz aldığınızda buradan istediğiniz oyunları seçerek yükletebilirsiniz.

  • Bizden içi oyun dolu harici harddisk satın alabilirsiniz.

  • Şu an için Süperslim cihazlarda CFW olmamaktadır.Süperslim cihazlara yazılımsal kırma işlemi yapılarak Dijital oyun yüklenmektedir.Cihazı kırılamayan arkadaşlar diğer konumuzdan ayrıntıları inceleyebilirler.

  • Seçtiğiniz oyunların yanındaki numaraları not alarak bize bildirebilirsiniz. 1 oyunun yüklenmesi ortalama 20 dk sürmektedir.  Cihazınız yoğunluk durumuna göre aynı gün ya da ertesi gün teslim edilebilir.

 

Yorumlar

Yorum Metni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir