PLAYSTATİON VE KOL TAMİRİ

 

Playstation 3’lerinizin tamir, bakım, onarım ve yazılım işlemlerini  yapmaktayız. Cihazınızdaki ısınma, yüksek fan sesi, ışık hataları, görüntü alamama, soket sorunları, işlemci entegre problemleri, Cd-Bd rom, lens değişimi gibi işlemleri yapmaktayız. Öncelikle yaşadığınız problemin tam tespiti için ürünün elimize ulaşması ve test edilmesi gerekmektedir. Telefon aracılığıyla ve ya test edilmeden tam bilgi vermek yanıltıcı sonuçlar doğurabilir.

Aynı zamanda Playstation 3’ünüze ait orijinal kollarınızın tamirini yapmaktayız. Kendi kendine takılma, kasada çatlaklıklar, tuşların basmaması, analog yıpranması, analogun işlevini yitirmesi gibi sorunların tamiri iş yerimizde yapılmaktadır.

 

ROYAL KONSOL İSTASYONU

İSTER GEL OYNA, İSTER AL OYNA!

DOLU DOLU OYUN DOLU DOLU EĞLENCE ROYAL’DE

DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN.

Playstation 3, Playstation 4, Playstation 4 Pro, Playstation VR, PSP, PS Vita, XBOX 360, XBOX One – One S, Logitech G27 – G29, tüm oyun konsolları, konsol oyunları ve aksesuarları satış/takas noktamız Büyükçekmece Royal Konsol İstasyonu’nda her zaman uygun fiyat garantisi ve uygun takas ücretleriyle hizmetinizdedir. Tüm bu cihazlar ve aksesuarlar için teknik destek ve tamir hizmeti de vermekteyiz. İşletmemiz resmi tatiller ve hafta sonları da dahil yılın 365 günü gece 00:30’a kadar açıktır.
Konsol ve konsol oyunları ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.Ürünlerimizin tamamı orijinal, kontrol edilmiş, sağlam ve çalışan durumdadır.

Tüm ürünler için stok bilgisi sorulması gerekmektedir.


Tel: 02128816818 – Royal Konsol İstasyonu
WhatsApp: 05312455636
Mail: royalplaystationbilardo@gmail.com

Royal Konsol İstasyonu Büyükçekmece çarşı içerisinde, Atirus durağına 2 dk mesafededir. İşletmemize gelerek isterseniz oyun konsolları, konsol oyunları ve aksesuarları satın alabilir, isterseniz bizim konsollarımızda istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Aynı zamanda Bilardo, Racing Wheel (G27 – G29) ve/veya Playstation 4 PRO’yu 4K HDR destekli SONY televizyonda ve VIP odada oynama imkanı bulabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Metni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir