NBA2K18

NBA2K18 Büyükçekmece Royal Konsol İstasyonu’nda!

İster gel oyna, ister al oyna…

NBA2K18 oyununu Royal ayrıcalığıyla, arkadaş grubunla ya da tek başına Cafe’mize gelerek konforlu ortamda dilediğin gibi oynayabilirsin.

Yok ben evimin konforuna alışkınım, başka yerde oynamak bana göre değil, kendi Playstation’umdan online rakiplerle kapışırım diyorsan, yine imdadına Royal Konsol İstasyonu yetişiyor! NBA2K18 CD’sini bizden uygun fiyatlarla satın al, istediğin gibi oyna.

Peki NBA 2K’nın 2018 model oyununda yeni ve farklı neler var? Sevgili Ferhat Emre Parlak bu konuyla ilgili gayet açıklayıcı ve NBAseverlerin ilgisini çekecek bir yazı hazırlamış. “www.nbagunlukleri.com”dan alıntılayarak biz de sizlerle paylaşmak istedik.

Tüm zamanların takımları

NBA 2K18’de 10 heyecan verici yenilik!

 NBA 2K18’de öbür 2K serilerinden farklı olan yeniliklerini sizler için derledik ;

1- Tüm zamanların takımları

2- 16 Yeni Klasik Takım : Bunlardan açıklananlar 96-97 Heat , 98-99 Knicks , 01-02 Kings , 03-04 Lakers , 05-06 Grizzlies , 07-08 Nuggets , 10-11 Mavericks , 11-12 Thunder , 12-13 Grizzlies , 15-16 Warriors

3- MyTeam Super Max : Yeni online modu olan SuperMax , MyTeam içinde olacak ve oyuncu maaş tavanına göre hareket edecek olan bir GM olacak ve oyuncunun sürekli rol alması için oynaması ve VC kazanması gerekecek.

4- MyTeam Strateji Kartları : Artık molalarda normal koçların yaptığı gibi takımınızla konuşacak ve performanslarını etkileyebileceksiniz. Strateji kartları ile , oyununuzun belli noktalarını ”boost” edebileceksiniz ve bunları maçın içerisinde kullanabileceksiniz

5- MyTeam Draft Ve Playoffları :2K bizim bir kadro seçerek elimizden geleni yapmamızı istiyor.Oyunun başında elinizde olacak kartlar genel tecrübenizi etkileyecek.Belki süperstar bir oyuncu ya da vasat bir oyuncu toplayacaksınız.Kadronuzu toplayıp ardından koçunuzu seçtikten sonra 7 maçlık ve 4 raundluk playofflarda başka oyuncularla mücadele edeceksiniz.

6- MyGm Modu Çok Daha Gerçekçi : Maaş tavanının altında kalmaya çalışmak ve draft haklarını takas etmenin yanı sıra , NBA 2K18 takım yönetiminde bize bir çok seçenek sunuyor. Örneğin yeni kadrolar 14 kişilik yere sahip ve oyuncular artık süper maksimum kontratlar imzalayabilecek ve bunları daha çok talep edecek , Uzun zamandır D-League olarak bilinen ve bu yaz adında değişikliğe giden G-League maaş boşluğunuza dost niteliğinde size aradığınız oyuncuyu bulma şansı verecek bir havuz olacak.Aynı zamanda uluslararası bir oyuncuyu draft edip kendisini geliştirmesi için avrupaya yollayabileceksiniz.

7- MyGm Hikayeli Olacak : 2011 Batı Konferansı Finallerinde kariyeri erken sona eren bir yıldızı oynatacağız.Bundan 6yıl sonra saha dışında da içindeki kadar yetenekli olduğumuzu kanıtlayacağız.

8- Daha Gelişmiş Bir MyLeague : MyLeague modu , MyGM’in biraz daha kısıtlamasız ve serbest versiyonu.Bu versiyonda drafta etki edip oyuncuların üzerindeki aksesuarları bile değiştirebileceğiz.Aynı eskisi gibi takımların yerlerini değiştirebilecek formalarını ve arenalarını düzenleyebileceğiz oyuncuların sahada hangi formayı hangi sıklıkla giyeceğini karar vermenin yanı sıra sezon içinde lige oyun içinde yarattığımız oyuncuları da ekleyebileceğiz.

9- Hücumda Yeni Oyuncu Hareketleri Motoru : Geçmişte oyuncular doğal veya yetenek bazlı değil animasyon bazlı hareket ediyordu.Bunun sonucunda yavaş oyuncu istatistiği kendisinden iyi olan bir oyuncuyu kolayca animasyonla bloklayabiliyordu.Bu durumun yeni hareket motoruyla değişeceği söylendi.Animasyon artık sadece oyun değil bizim yeteneğimizle de şekillenecek.Bu oyunu daha akıcı yapacak

10- Savunmada Da Aynı Şekilde : İyi top hakimiyetine sahip içeriye kolay dalabilen oyuncuları savunmak artık çok daha zor olacak.Bundan önce karşımızda James Harden olsa bile bench oyuncusuyla karşısında kolaylıkla durabiliyorduk.Şimdi ortalama bir oyuncu böyle yıldızların önünde kolay kolay duramayacak.Top çalma ve blok ise tamamen zamanlama ve fırsat değerlendirme ile ilgili olacak.

#alıntıdır#

  
Ps3/Ps4 oyunları ve cihaz satış noktamız Büyükçekmece Royal Cafe’de her zaman uygun fiyat garantisi ve uygun takas ücretleriyle hizmetinizdedir 👍🏻

Sattığımız ürünlerin listesine ulaşmak için tıklayın.
Konsol ve konsol oyunları ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.⠀

Tel: 02128816818 – Royal Cafe⠀

WhatsApp: 05312455636⠀
Mail: royalplaystationbilardo@gmail.com⠀
 
Royal Cafe Büyükçekmece çarşı içerisinde, Atirus durağına 2 dk mesafededir.⠀

Yorumlar

Yorum Metni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir