PlayStation VR deneyimi Büyükçekmece Royal Cafe’de!

 

 

Royal Cafe’de yenilikler bitmiyor! Bu defa PS4’ün sanal gerçeklik gözlüğü PS4 VR ile geldik. Büyükçekmece Royal Playstation Cafe’de PS4 VR deneyimini siz de yaşayabilirsiniz. Bütün dünyanın konuştuğu sanal gerçeklik teknolojisinden siz de geri kalmayın, VR’ı bizimle keşfedin.

Sanal Gerçeklik (VR), duyularınızı kandırarak sizi gerçek dünyadan farklı bir ortamda olduğunuza inandırmayı amaçlayan bir dizi teknolojiden oluşuyor.

Sanal gerçeklikte, oyuncular karşılarındaki düz ekrana bakmak yerine her göz için küçük bir görüntü sağlayan ve beynin iki görüntüyü bir araya getirerek üç boyutlu bir deneyime dönüştürdüğü başlığa bakıyor.

Lensler görüntüyü büyüttüğünden, oyuncular televizyon ekranında olduğu gibi önlerindeki bir dikdörtgene bakmıyor.

Yere bakmak için başınızı aşağı eğdiğinizde, gördüğünüz dünyanın görüntüsü de yere iniyor. Başınıza taktığınız ekranı unutuyorsunuz ve kendinizi oyunun baş karakteri olarak canlandırıyorsunuz.

ROYAL KONSOL PLAYSTATION

İSTER GEL OYNA, İSTER AL OYNA!

Tel: 02128816818 – Royal Cafe/Büyükçekmece

WhatsApp: 05312455636

Mail: royalplaystationbilardo@gmail.com

PS3/PS4 oyunları ve cihaz satış/takas noktamız Büyükçekmece Royal Cafe’de her zaman uygun fiyat garantisi ve uygun takas ücretleriyle hizmetinizdedir.

Konsol ve konsol oyunları ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.

Royal Cafe Büyükçekmece çarşı içerisinde, Atirus durağına 2 dk mesafededir. Cafemize gelerek isterseniz oyunları satın alabilir, isterseniz bizim PlayStationlarımızda istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Aynı zamanda Bilardo ve Racing Wheel (G27) oynama imkanı bulabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum Metni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir